ASC - Academic Search Complete (EBSCOhost)

Надіслав: VasylievOV , дата: пн, 04/29/2019 - 14:48

ASC - Academic Search Complete (EBSCOhost)   база данних

Точка входу у пошукову системуhttp://search.ebscohost.com

Презентація старту роботи у системі - буде опубліковано

Для нових передплатників НАНУ України 2019 року доступ здійснюється до 1 травня 2020 року (БД - Academic Search Complete та/або Energy & Power Source)

Для передплатників НАНУ України 2018 року доступ здійснюється до 1 липня 2020 року (БД - Academic Search Complete та/або Energy & Power Source)
Для передплатників НАНУ України 2017-2018 року доступ здійснюється до 1 вересня 2020 року (БД - Academic Search Complete та/або Energy & Power Source -до 1 липня 2019 року)

  • Academic Search Complete ™ 

Детальна інформація про систему опубліковано на сторінці -https://www.ebsco.com/products/research-databases/academic-search-complete 

Найбільша в світі академічна багатопрофільна база даних Academic Search Complete ™ містить анотований покажчик до більш ніж 10 000 журналів, з яких понад 6 300 - з повним текстом (5 700 - "Per Review" та більше 4 000 - індексується в SCOPUS ™ або Web of Science™). Academic Search Complete™ охоплює такі області, як біологія, хімія, інженерія, фізика, психологія, релігійні та теологічні науки і т. д. Ця база даних щодня оновлюється на EBSCOhost.

Нагадуємо, що Користувачі повинні дотримуватися правил Ліцензії, яка передбачає можливість використання повних текстів публікацій лише для наукових цілей і не передбачає комерційне використання отриманих матеріалів, будь-яке оприлюднення матеріалів шляхом публікацій на веб-сайтах, включення до інформаційних масивів БД, або розповсюдження через автоматизовані системи розсилки електронної пошти. Слід уникати також масового вивантаження статей? в тому числі з використанням систем автоматизації. У випадку зафіксованих порушень Провайдер, крім дій юридичного порядку, залишає за собою право припинення доступу до ресурсу для Установи- передплатника.

З питаннями щодо проведення методичних семінарів або проблем доступу до системи просимо звертатися на адресу:

informatio.consortium@gmail.com